You are here: Home راهنمای خرید پکیج ها

سفارش پک های آموزشی پرشین

E-mail Print PDF
 

 

 

توجه: در حال حاضر بعد از گذشت 9 سال از فعالیت گروه آموزشی پرشین در عرصه تولید پکیج های آموزشی مولتی مدیا سیستم های امنیتی و فروش از طریق وبلاگ و وبسایت رسمی پرشین آموزش، اخیرا دیده شده عده ای از سود جویان با راه اندازی وبلاگ ها و وب سایت های (جعلی) و گرفتن کپی ناقص از مجموعه های پرشین و ظاهر تصاویر و مطالب وبسایت و اضافه کردن اطلاعات و تصاویر خود، اقدام به فروش به متقاضیان کرده اند. گروه آموزشی پرشین جهت جلوگیری از مشکلاتی از این قبیل، پک های آموزشی خود را با نام و نشان پرشین و بسته بندی و دی وی دی های چاپ لیزری اورجیتال به مشتریان خود ارائه میدهد. چنانچه در اینترنت با این سایت ها و وبلاگ ها برخورد کردید با ما تماس بگیرید تا در صورت ادامه فعالیت این گروه ها مراحل قانونی شکایت و حفظ حقوق کپی رایت محصولات پرشین را محفوظ بداریم. چنانچه بعد از خرید از این گروه با مشکلاتی از قبیل عدم پاسخگویی و کم بودن اطلاعات اعلام شده، درج نام پرشین آموزش در فیلم ها و تمامی اطلاعات پکیج ها، اورجینال نبودن دی وی دی ها  و ... لطفا با ما تماس نگیرید ما تذکر لازم را در وبلاگ و وب سایت پرشین آموزش درج نمودیم. با تشکر از حس انتخاب شما امید داریم با آموزش های پرشین پر بار تر و بروز تر از گذشته در خدمت شما عزیزان باشیم.

راهنمای خرید :

با توجه به درخواست های زیاد کاربران عزیز پرشین آموزش امکان پرداخت غیر اینترنتی برای خرید پک های آموزشی سیستم های امنیتی پرشین، راه اندازی شد، برای پرداخت غیر اینترنتی ابتدا از طریق یکی از روش های زیر وجه بسته مورد نظر خود را واریز نموده و سپس در صفحه خرید با وارد کردن مشخصات خود، بسته مورد نظر خود را انتخاب نموده و در مرحله پرداخت بخش ثبت فیش واریزی را انتخاب نموده و اطلاعات فیش واریزی را آنجا وارد نمایید. همکاران ما پس از چک کردن شماره فیش واریزی بسته خریداری شده شما را ارسال خواهند نمود. پس از دریافت کد رهگیری از مسئول ارسال پکیج ها شما میتوانید از طریق سایت اداره پست http://tntsearch.post.ir با وارد کردن کد رهگیری از جزئیات مرسوله آگاه شوید.

 

پس از اطلاع ما از پرداخت شما حداکثر 2 روز کاری دیگر بسته آموزشی پرشین به دست شما خواهد رسید.

برای مرکز استان ها 48 ساعت کاری و برای شهرستان ها 72 ساعت کاری زمان ارسال مرسوله میباشد.

مشتریان عزیز در استان تهران - استان خراسان - استان گلستان  تمام استان ها میتوانند با تماس با شماره 09199084504 لینک های خرید را دریافت و هزینه پک ها آموزشی پرشین را در محل پرداخت نمایند.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

قیمت های جدید فروش مجموعه های آموزشی پرشین ویژه جشنواره  و بمناسبت نهمین سال فعالیت 

 

پکیج آموزش سیستم های امنیتی و درب های اتوماتیک پرشین (فروش  فول پکیج کامل با تخفیف به مناسبت نهمین سال فعالیت ) :

 

پک ویژه اورجینال شماره 1 ویژه سال : آموزش انواع دوربین مداربسته، آموزش انواع دوربین IP ، آموزش انواع انتقال تصویر و تجهیزات وابسته (آموزش دی وی آر + آموزش ان وی آر + آموزش ویدئو سرور + آموزش کارت های دی وی آر + آموزش کارت های شبکه + تجهیزات نصب، آموزش انواع فیش ها، آموزش کانکتور ها و اتصالات + آموزش نرم افزار های ضبط و پخش تصاویر + 6 کتاب نفیس تخصصی دوربین های تحت شبکه و گیرنده ها و فرستنده ها) و بانک های اطلاعاتی از کاتالوگ ها، لیست نمایندگان و واردکنندگان، نقشه، تصاویر آموزشی، سی دی نمایشگاه ایپاس و تجهیزات وابسته نصب و راه اندازی.

 

پک ویژه اورجینال شماره 2 ویژه سال : آموزش انواع درب دولنگه بازویی ، آموزش انواع ریلی اتوماتیک و  آموزش انواع کرکره های اتوماتیک پارکینگی و فروشگاهی، آموزش انواع موتور های تیوبلار + آموزش موتور های ساید +  آموزش انواع کرکره های زیر سفقی  و سطحی+ آموزش انواع موتور های صنعتی + آموزش ریموت ، آموزش پنل و آهن کشی، آموزش سیم کشی و بانک های اطلاعاتی از کاتالوگ ها، لیست نمایندگان و واردکنندگان، نقشه، تصاویر آموزشی، سی دی نمایشگاه ایپاس و تجهیزات وابسته نصب و راه اندازی.

 

پک اورجینال شماره 3 ویژه سال : آموزش دزدگیرها، گیت های و آموزش سیستم های کنترل تردد، دسترسی و بانک های اطلاعاتی از کاتالوگ ها، لیست نمایندگان و واردکنندگان، نقشه، تصاویر آموزشی، سی دی نمایشگاه ایپاس و تجهیزات وابسته نصب و راه اندازی.

 

پک اورجینال شماره 4 ویژه سال : آموزش سیستم های اعلام  و آموزش اطفای حریق آنالوگ، آموزش اعلام حریق آدرس پذیر و بانک های اطلاعاتی از کاتالوگ ها، لیست نمایندگان و واردکنندگان، نقشه، تصاویر آموزشی، سی دی نمایشگاه ایپاس و تجهیزات وابسته نصب و راه اندازی.

 

هدیه ویژه  نهمین سال فعالیت پرشین آموزش: آموزش آنتن مرکزی - آموزش تلفن سانترال  و voip - آموزش آیفون تصویری - آموزش دوره های شبکه - سی دی نمایشگاه ایپاس  برای خریداران پکیج کامل آموزشهای پرشین به رایگان ارسال خواهد شد.

 

آسان پرداخت کنید. درگاه پرداخت آنلاین

تحویل و پرداخت در تهران 2 ساعته

 توجه : با توجه به تولید انبوه پکیج کامل 4 مجموعه با تخفیف ویژه و هدایا به مدت محدود در فروش ویژه نهمین سال فعالیت (تمدید شد) بصورت یکجا و بدون کاستی در بیست دی وی دی.

در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره در مورد اطلاعات پکیچ ها، قیمت، نحوه پرداخت، و ارسال با شماره 09199084504 مهندس مهدی کاوه تماس بگیرید.

 

 امکان ارسال با پست ویژه (1 روزه) 15 هزار تومان در کشور و پست هوایی به داخل و خارج از کشور (جهت استقبال و درخواست فارسی زبان دیگر کشورها) مهیا است برای اطلاع از مراحل ارسال هوایی و تحویل تماس بگیرید.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لطفا جهت پرداخت نقدی از درگاه پرداخت آنلاین ستون سمت راست استفاده کنید.

پرداخت نقدی از طریق درگاه بانک ملت و بانک سامان، در ستون سمت راست فعال است. با وارد کردن مشخصات و آدرس کامل رسید بانکی دریافت نمایید.

 

 

پرداخت نقدی از طریق شماره کارت:

 

پرداخت از طریق کلیه شعب بانک سامان

با مراجعه به نزدیکترین شعبه بانک سامان، مبلغ را به کارت سامان شماره 6219861006146814 در وجه "مهدی کاوه" بپردازید. سپس از طریق ایمیل , تلفن و یا فرم ثبت سفارش اطلاعات شماره سریال فیش نقدی که در رسید پرداخت شما موجود است، به همراه تاریخ پرداخت و مبلغ را وارد نمایید.

( این شماره معمولا به رنگ قرمز و با عنوان شماره/ یا /سریال چاپ شده است)

 

شماره حساب   930380010211481   بانک سامان بنام مهدی کاوه

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

پرداخت از طریق کلیه شعب بانک ملی

با مراجعه به نزدیکترین شعبه بانک ملی، مبلغ را به کارت بانک ملی شماره 6037997523091586 در وجه "مهدی کاوه" بپردازید. سپس از طریق ایمیل , تلفن و یا فرم ثبت سفارش اطلاعات شماره سریال فیش نقدی که در رسید پرداخت شما موجود است، به همراه تاریخ پرداخت و مبلغ را وارد نمایید.

( این شماره معمولا به رنگ قرمز و با عنوان شماره/ یا /سریال چاپ شده است)

 

 شماره حساب 0339504282002 بانک ملی بنام مهدی کاوه

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

پرداخت از طریق دستگاه خود پرداز

 

با در اختیار داشتن یکی از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب، مانند: سپهر (صادرات) - سیبا (ملی) - پارسیان (کارت نقدی - هدیه - اینترنت) - اقتصاد نوین - کارآفرین - ملت - کشاورزی (مهرکارت) - تجارت و ...، بدون مراجعه به بانک و حتی در ساعات و روزهای تعطیل قادر به پرداخت وجه خرید خود خواهید بود.


با مراجعه به نزدیکترین دستگاه خودپرداز شتاب ، بدون داخل شدن در بانک، وجه خود را به صورت زیر پرداخت و شماره ارجاع را که در رسید چاپی خود دریافت می کنید، هنگام درج در فرم ثبت سفارش وارد کنید.


پس از ورود کارت به دستگاه خودپرداز و زدن رمز عبور خود، از منوهای موجود ابتدا "انتقال وجه" و سپس "به کارت دیگر" را انتخاب کنید.

در صفحه‌ای که ظاهر می شود، مبلغ را به ریال وارد کنید.


سپس شماره کارت مورد نظر از شما خواسته می‌شود که در این مرحله شماره زیر را وارد می‌کنید: (عدد 16 رقمی بانک ملی) 6037997523091586  و یا (عدد 16 رقمی بانک سامان) 6219861006146814

 

کلید ورود را می‌زنید. در مرحله آخر خودپرداز از شما می‌پرسد آیا مطمئن به انتقال وجه به حساب "مهدی کاوه" می‌باشید، که با انتخاب کلید "بلی" با انتقال وجه موافقت می‌کنید.


خودپرداز با چاپ رسید شما را از انتقال وجه مطمئن می‌کند. این رسید شامل شماره ارجاع، مبلغ انتقالی و شماره حساب و کارت دریافت کننده می‌باشد. درخط دوم رسید چاپی، "شماره ارجاع" درج شده است.

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

پرداخت از طریق سیستم شبا

شما عزیزان گرامی برای واریز وجه خرید می توانید از تمامی بانک ها به شماره حساب شبا استفاده کنید.

شماره شبا (ملی) :   IR580170000000339504282002

شماره شبا (سامان) : IR15 0560 9303 8001 0211 4880 01

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 شما عزیزان به علت ترافیک کاری در صورت عدم موفقیت در تماس از طریق اس ام اس به شماره 09199084504 هم میتوانید  بصورت 24 ساعته جهت مشاوره و دریافت قیمت پکیج های پرشین اقدام کنید.  با تشکر

 

مشتریان عزیزی که وجه خرید پک های آموزشی پرشین را واریز نموده اند شماره ارجاع واریز و آدرس پستی کامل، کد پستی نام و تلفن گیرنده را از طریق فرم سفارش یا تماس با تلفن همراه ,09199084504 و یا ایمیل  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it  به اطلاع مسئول ارسال پک ها برسانید.

مدیریت گروه آموزشی پرشین

مهندس مهدی کاوه

 

 

 

 

 

Quote this article on your site

To create link towards this article on your website,
copy and paste the text below in your page.
Preview :


Powered by QuoteThis © 2008
 

فیلمی از پکیج های پرشین

 

برای دریافت دموی محصولات پرشین آموزش، فایل زیر را دانلود نمایید. ظرفیت فایل  48 مگابایت میباشد. 

دانلود فایل دموی تصویری پک های آموزشی پرشین

درگاه پرداخت آنلاین

جهت استعلام قیمت پکیج ها تماس بگیرید.

و

آسان پرداخت کنید.

با

درگاه پرداخت آنلاین

 

 

تصاویری از محیط پکیج ها

 

شما دوستان عزیز و گرامی برای مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر از پکیج های آموزشی پرشین میتوانید با شماره 09199084504 تماس حاصل نمایید و یا از طریق SMS برای اطلاع از نحوه خرید با ما در تماس باشید. گروه پرشین آموزش تولید کننده مجموعه نرم افزار های مولتی مدیای آموزش سیستم های امنیتی در ایران، هیچ شعبه و یا نمایندگی جهت فروش پکیج های آموزشی خود نداشته و پکیج های آموزشی پرشین تنها در این سایت با نشان و آرم پرشین آموزش عرضه خواهد شد. با تشکر و قدردانی از حمایت شما پکیج های آموزشی جدید در راه است و در سال هفتم آغاز بکار جهت استقبال شما عزیزان آموزش های  صنف سیستم های امنیتی را کاملتر از گذشته و سیستم کشان دلیوری پست جهت سهولت در خرید مشتریان مهیا خواهد شد. گـروه آمـوزشی پــرشین مهندس بـرق صنعتی مهـدی کـاوه

ورود اعضای پرشین آموزش

اطلاع از قیمت محصول

.برای اطلاع از قیمت ها شماره تماس و ایمیل خود را وارد نمایید
سفارش پکیج ها پرشین